Tikriausiai daugelis iš jūsų yra susipažinę su šia procedūra, tačiau toms, kurios nėra, paaiškinsime, kas yra geliniai nagai. Geliniai nagai iš esmės yra priauginami naudojant kietą gelinį produktą, kuris dar labiau sukietėja veikiant ultravioletinei arba L.E.D. (šviesos diodų) šviesai. Gelis sukurtas taip, kad imituotų, kaip atrodo natūralūs nagai. Jie sukurti taip, kad išliktų daug ilgiau ir suteiktų moterims, turinčioms trumpus nagus, galimybę nešioti ilgus nagus nebijant, kad dėl įvairių priežasčių jie gali lūžti (natūralus nagas yra labiau linkęs lūžti, o jo struktūra yra jautresnė). Tikriausiai jums įdomu, kokie yra jų privalumai ir, žinoma, ar yra kokių nors trūkumų. Šiame straipsnyje šią paslaptį išsiaiškinsime.
Gelinių nagų privalumai:
1. Gelinis lakas išsilaiko ilgiau – apie 3-4 savaites, o tai nuostabu, palyginti su klasikiniu nagų laku, kuris paprastai išsilaiko 3-4 dienas, ar ne?
2. Jie išdžiūsta akimirksniu, kol dar esate salone, nereikia jaudintis. Taigi, jokių sutepimų, atplaišų, nutrynimų ar įbrėžimų
3. Geliniai nagai leidžia asmeniui eksperimentuoti su pasakiškais nagų dizainais, nes su jais lengviau dirbti ir kurti dizainus, kurių su įprastu nagų laku neįgysite.
4. Gelis atrodo šviežias visą laiką, kol jis yra ant nagų, net prieš einant ir jį nuimant.
5. Gelis yra artimiausias variantas natūraliai atrodantiems nagams, net jei norite prancūziško manikiūro!
Gelinių nagų trūkumai:
1. Nagai nuo procedūros gali šiek tiek labiau sudirgti, nes jie yra poliruojami, kad būtų pašalintas natūralus blizgesys ir gelis geriau prie jų priliptų. Ilgainiui nagai gali tapti plonesni.
2. Jų šalinimas yra šiek tiek kenksmingas, nes juos reikia mirkyti gryname acetone, kuris labai išsausina pirštus.
3. Kartais nuo netinkamų procedūrų galite užsikrėsti infekcijomis (reti atvejai, bet rizika vis tiek yra).
4. Nagų lūžimo rizika, nes nagas lūžta daug didesniame taške (jei taip kada nors atsitinka).
5. Jei norite grįžti prie klasikinio nagų lakavimo, specialistai teigia, kad nagams visiškai atsigauti reikia 6 savaičių.
Ar blogai nuolat lakuoti nagus?
Ekspertų teigimu, ilgą laiką nešiojant nagų laką, lake esančios cheminės medžiagos gali prasiskverbti į nago dugną ir sukelti jo spalvos pokyčius, skilinėjimą ir lupimąsi. Įmirkęs gelinis manikiūras ir įmirkęs pudros manikiūras kenkia dar labiau nei įprastas nagų lakas.
Ar nagai turi kvėpuoti?
„Nagams nereikia kvėpuoti”, – sako dermatologė ir nagų specialistė daktarė Diana.Nagai maistines medžiagas, deguonį ir kraują gauna iš kraujotakos, o ne iš oro”.
Kaip dažnai turėtumėte nuvalyti nagų laką?
Nuvalykite laką kas dvi savaites ir leiskite nagams atsikvėpti maždaug vieną dieną. Arba pereikite prie šviesaus lako, kurio nereikia taip dažnai keisti, nes mažesnė rizika, kad jis nudažys nagus.
Komentuoti