2020-06-01, pirmadienis, 10:20.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

Vaikai sveikino jūrą

2017-07-31, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Vaikai sveikino jūrą

Šeštadienį, liepos 29 d., Palangos miesto savivaldybė antrą kartą inicijavo socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Taip Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“.

 

 

Šios akcijos metu 7-12 metų amžiaus vaikai iš sunkiau besiverčiančių šeimų buvo kviečiami apsilankyti Palangoje. Pasinaudoti galimybe parodyti mažiesiems jūrą panoro 53 savivaldybės ir šeštadienį į kurortą sugužėjo per 600 svečių – vaikų grupių bei juos lydinčių suaugusiųjų.

 

Iš rajono į pajūrį vyko ir dešimt vaikų iš Kudirkos Naumiesčio seniūnijos. Kiekvieno atvykstančio vaiko buvo prašyta atsivežti piešinį tema „Mano jūra“, kuriame būtų pavaizduota, kaip vaikas įsivaizduoja jūrą. Trumpai pasimokę žaismingo šokio judesių, sudalyvavę piešinių parodoje, mažieji, lydimi Palangos mero Šarūno Vaitkaus ir juos prižiūrinčių suaugusiųjų, taip pat – žaismingai nusiteikusių animatorių, dainuodami bei skanduojami "jūra Palanga" kurorto gatvėmis patraukė link jūros. Šventėje taip pat dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentė bendravo su vaikais, kartu dalyvavo šventinėje eisenoje, stebėjo specialiai vaikams organizuotus užsiėmimus. Vaikams bei juos lydintiems asmenims buvo išdalintos renginio apyrankės, su kuriomis buvo galimybė  apsilankyti Gintaro muziejuje, festivalio „Laumės juosta“ baigiamajame koncerte, vaškinių figūrų parodoje, Palangos pasakų parke, pasivažinėti amerikietiškais automobiliais. 

 

Vaikus į Palangą lydėjo savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pilypaitytė.
 


 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt