2020-06-04, ketvirtadienis, 18:24.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Stalo tenisas – viskas, ko reikia perkant

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Stalo tenisas – viskas, ko reikia perkant

Pirmą kartą perkant stalo tenisą kyla nemažai klausimų – kokios spalvos, gamintojo, dydžio stalą pirkti? Tam, kad stalo tenisas būtų smagus, nereikia ypatingų žinių ar specialisto pagalbos. Tiesiog atsiminkite keletą patarimų ir tikrai įsigysite stalo tenisą, kuris tarnaus jums ir džiugins metų metus!

 


Svarbiausi parametrai
Išrinkome būtinus aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant stalo tenisą. Būtent nuo jų priklauso žaidimo tikslumas ir stalo ilgaamžiškumas.


Lentos storis
Pradėkite nuo pagrindinės ir svarbiausios stalo teniso dalies – stalo lentos. Labai svarbu, kad lenta būtų kuo storesnė. Kadangi kuo ji storesnė, tuo kamuoliuko atšokimas nuo paviršiaus bus tolygesnis dėl mažo lentos lankstumo, o pats stalas tikrai tarnaus ilgiau. Minimalus storis – bent 18 milimetrų yra pakankama. Galų gale, žinoma, daugiau – geriau.
Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad stalo tenisas dažnai turi „sijonėlius“, todėl neapsigaukite ir storį matuokite pačios lentos – ne nuo lentos viršaus iki „sijonėlio“ apačios.


Gamintojas
Šiuo metu rinkoje yra begalė skirtingų gamintojų. Visų gamintojų stalai atrodo kokybiški ir tvirti, bet ilgaamžiškumo atžvilgiu pigesni stalai gali nuvilti. Todėl rinkitės žinomus gamintojus, kaip Stiga, Kettler, Yasaka, DHS ir t.t.Foto: Senukai.lt

 


Kompaktiškumas
Šis punktas aktualus tik jeigu neturite vietos, kurioje galėtumėte stalą laikyti visada. Tokiu atveju reikia pirkti tik sulankstomą stalą. Didžioji dalis šiuolaikinių stalo teniso stalų susilanksto lengvai ir greitai, bet tai vis tiek nėra pati svarbiausia dalis.


Sulankstytas stalas turi užimti kuo mažiau vietos, todėl svarbu atkreipti dėmesį į matmenis. Pavyzdžiui, ratukai, kuriais transportuojamas stalas, dažnai yra labai plačiai išdėstyti ir galutinis rezultatas – jokio kompaktiškumo.

 


Galų gale, raketės
Stalo tenisas nebus malonus, jeigu naudosite blogos kokybės raketes. Tokios raketės netinka net pradedantiems žaidėjams, todėl būtinai reikia mokėti atskirti kokybiškas raketes nuo tų, kurios tik gadins jūsų įgūdžius.


Pačios blogiausios raketės yra visiškai plastikinės arba medinės, be jokios gumos dangos. Kai kurios raketės turi guminę dangą, tačiau jokio paminkštinimo po jomis – stenkitės rinktis raketes su gumine danga ir paminkštinimu po ja. Taigi, atkreipkite dėmesį į tai, nes žaisdami prasta rakete jūs negalėsite atlikti tikslių bei specialių smūgių.

 


Foto: Pixabay.com
Siūlome užeiti į internetinę parduotuvę senukai.lt ir koks stalo tenisas jums tinka labiausiai – viskas vienoje vietoje!
 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt