2018-05-21, pirmadienis, 04:34.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:02, leidžiasi 21:26, dienos ilgumas 16:24.

Šakiuose - energetikos viceministro vizitas

2017-07-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šakiuose - energetikos viceministro vizitas

Rajono savivaldybėje lankėsi energetikos viceministras Egidijus Purlys.

 

Svečias susitiko su savivaldybės vadovais, skyrių vedėjais, įmonių vadovais. Viceministras papasakojo apie svarbiausius ministerijos darbus, įgyvendinamus projektus, atsakė į rajono vadovų klausimus.

 

Priekaištų ESO (energijos skirstymo operatoriui) turėjo ir valdžios atstovai, ir rajono ūkininkai, ir individualūs vartotojai.
 

Suėjime dalyvavęs Liepalotų krašto ūkininkas, savivaldybės tarybos narys Tomas Skaizgirys teiravosi viceministro, kodėl neįmanoma pajungti elektros tiekimą naujiems pastatams. Ūkininkas dėl šios problemos vargsta daugiau kaip pusė metų, patiria didelių nuostolių, tačiau konkretaus atsakymo dėl darbų vilkinimo kol kas iš ESO nesulaukė.

 

Savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis įteikė viceministrui raštą „Dėl orinių elektros linijų panaikinimo“. Pasak vedėjo, rajono savivaldybė įgyvendina projektą „Šakių miesto susisiekimo infrastruktūros modernizavimas“ bei gyvenamųjų vietovių modernizavimo projektus. Įgyvendinant projektus būtina kanalizuoti esamas orines elektros energijos tiekimo linijas.

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?