2018-05-25, penktadienis, 02:10.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:56, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:35.

Šakių JKSC dirbtinės dangos aikštelės atidarymas ir futbolo turnyras (Nuotraukos) (1)

2017-05-09, paskelbė eLengvai pranešimai
Šakių JKSC dirbtinės dangos aikštelės atidarymas ir futbolo turnyras (Nuotraukos)

2017 m. gegužės mėn. 6 diena Šakių rajonui ir jo sportininkams buvo neeilinė ir istoriškai svarbi diena.  Buvo oficialiai atidaroma daugiafunkcinė dirbtinės dangos aikštelė. Simbolinę aikštelės atidarymo juostą kirpo Šakių meras Juozas Bertašius, Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė ir Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.

 

Šakių JKSC administracija dėkoja šiems asmenims ir įstaigoms dėl aikštelės įrengimo: Kūno kultūros ir sporto departamentui, žolės riedulio federacijos prezidentui Rimantui Čaikauskui, Šakių rajono merui Juozui Bertašiui, Šakių rajono savivaldybės laikinai einančios direktoriaus pareigas Egidijai Grigaitienei, Šakių rajono savivaldybei, Šakių seniūnui Daliui Jasevičiui.

 

Šakių JKSC administracija, direktorė Roma Paškevičiūtė, direktorės pavaduotojai Paulius Puskunigis ir Rima Mozūraitienė, tiki, kad šioje aikštelėje visi vaikai ir suaugusieji praleis turiningai, aktyviai ir sveikai savo laisvalaikį. Šioje aikštelėje laukiami visi tiek mėgėjai tiek profesionalūs sportininkai.

 

Atidarymo proga Šakių meno mokyklos mergaitės dovanojo šokį „Akimirka raudonai“, vadovė Justė Lukauskienė.

 

Aikštelės atidarymą vainikavo futbolo turnyras 5×5. Renginio vedėja ir organizatorė

 

Šakių JKSC direktorės pavaduotoja Rima Mozūraitienė džiaugėsi dalyvių gausa, dalyvavo net 18 komandų, 150 dalyvių, merginos ir vaikinai. Komandos atvyko ne tik iš Šakių rajono, bet ir iš Kauno rajono, Marijampolės, Vilkaviškio, Jurbarko. Komandos rungėsi dvejose amžiaus grupėse iki 16 m. ir vyresni nei 16 metų.

 

Turnyro rezultatai:


komandos iki 16 metų:

 

 

 

Komandos virš 16 metų

 

 

Šakių JKSC informacija

 
 

Contact form

 

oblius 2017-05-09 18:02:15 IP: 85.206.132.32

Sakiu meras? Jobanyvrot? Nuteistasis Bertasius greiciau

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?