2020-02-24, pirmadienis, 13:49.     Šiandien Šakiuose saulė teka 07:20, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 10:21.

Šakių automobilių sporto klubui 1-eri metai

Šakių automobilių sporto klubui  1-eri metai

Šakių automobilių sporto klubas (ŠAKIŲ ASK), tai jauniausias ir veikliausias automobilių sporto klubas Šakių rajone. 2014-01-29 įsikūręs klubas per pirmuosius savo gyvavimo metus sugebėjo suorganizuoti daug įspūdingų renginių, kurie pritraukė ne tik entuziastingų sportininkų dėmesį iš visos Lietuvos, bet ir šimtus žiūrovių, besidominčių automobilių sportu. Šakių automobilių sporto klubo pirmininkas Tadas Viliūšis nestokoja savo energijos, laiko ir idėjų organizuodamas sporto renginius Šakių rajone, kurie sulaukia daug dėmesio ir yra ypač laukiami sportininkų. Automobilių slalom varžybos su kiekvienu renginiu tampa vis populiaresnės ir kas kart pritraukia vis daugiau dalyvių ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš visos Lietuvos.

 

Per pastaruosius metus Šakių ASK surengė net penkis įsimintinus renginius. Klubas startavo 2014 m. kovo 2 d. Šakių mieste surengęs automobilių slalomo varžybas Romualdo Barkausko atminimui. Renginio metu buvo pagerbtas žuvęs Lietuvos autokroso sportui nusipelnęs Šakių techninio sporto klubo vadovas Romualdas Barkauskas. Antrasis renginys buvo Atviros Šakių slalomo varžybos Šakių rajono sporto klubų sąjungos taurei laimėti. Varžybos įvyko 2014 m. liepos 6 d.  Šakių "Varpo" vidurinės mokyklos automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai buvo lėtuminis slalomas sulaukęs ypač daug sportininkų ir žiūrovų dėmesio. 2014 m. liepos 12 d. Šakių jaunimas pakvietė įjungti šviesą ir jaunimo dienos "Įjunk Šviesą 2014" proga Šakių ASK suorganizavo automobilių slalomo varžybas, kurios vyko Šakių mieste. 2014 m. rugpjūčio 2 d. Griškabūdžio seniūnijoje, Bliuviškių kaime, Šakių rajone, įvyko visų ilgai lauktas renginys automobilių slalomo varžybos „Šakių rajono mero taurei laimėti“. Paskutinis 2014 metų Šakių ASK daug dėmesio ir pasisekimo sulaukęs renginys įvyko 2014 m. spalio 25 d. taip pat Griškabūdžio seniūnijoje, Bliuviškių kaime, Šakių rajone. Tai buvo rudens proga surengtas renginys" Šakių ruduo 2014".

 

Šakių ASK ir toliau planuoja aktyviai organizuoti automobilių sporto renginius Šakių rajone ir garsinti savo kraštą. Artimiausiuose planuose 2015 m. vasario 15d. surengti slalomo varžybas Romualdui Barkauskui atminti ir tokiu būdu šį renginį padaryti tradiciniu ir kasmetiniu. Klubo planuose yra didelių siekių ir netradicinių idėjų, tokių kaip pirmą kartą Šakiuose surengti Lietuvos automobilių slalomo čempionato vieną iš etapų, kurio preliminari data 2015 m. gegužės 31 d. Tikimės, kad Šakių ASK gyvuos dar ilgai ir visi jų planai taps realiais renginiais, kurie galės džiuginti visus šio automobilių sporto gerbėjus.

 

Šakių ASK steigėjai ir nariai dėkoja visiems slalomų dalyviams, žiūrovams bei prisidėjusiems prie visų šių varžybų organizavimo.Taip pat didelį AČIŪ tariasavorėmėjams: UAB ,,Agrogimas”, UAB ,,Barzdų agroservisas”, UAB ,,Riko prekyba”, “A, I. Domeikos ,,Metalo laužo supirktuvei”, UAB ,,Bosas ir KO”, A. Marcinkevičiaus ir R. Venslovaičio ,,Sulčių spaudyklai”,VšĮ ,,Šakių ligoninė”. Šakių rajono savivaldybei, Griškabūdžio seniūnui Sauliui Naumavičiui, o ypač dėkoja ,,Violetos Jonaitienės Labdaros ir Paramos Fondas“ fondui už suteiktą paramą renginių organizavimui.

 

Laura Kleinytė

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt