2018-05-21, pirmadienis, 04:37.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:02, leidžiasi 21:26, dienos ilgumas 16:24.

Šakiai „Classic“ plento dviračių lenktynės 2017

2017-05-13, paskelbė eLengvai pranešimai
Šakiai „Classic“ plento dviračių lenktynės 2017

2017 m. balandžio mėn. 30 dieną Šakiuose vyko neeilinis sporto renginys – „ŠAKIAI „CLASSIC“ plento dviračių lenktynės 2017“. Renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir tapo masiškiausiu sporto renginiu, kuriame dalyvavo apie 300 sportininkų iš visos Lietuvos.

 

Renginio organizatorius: Pro Cycling LT, Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centras, sporto ir laisvalaikio klubas „Vėjas“.

 

Renginio tikslai: populiarinti dviračių sportą ir reguliarų važinėjimą dviračiu; skatinti sportininkus ir dviračių mėgėjus siekti aukštų rezultatų; propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir ekologišką transportą.

 

Lenktynės buvo suskirstytos į tris skirtingas distancijas: trumpoji distancija – 47 km (1 ratas); vidutinė distancija – 91,1 km (2 ratai); ilgoji distancija – 135,3 km (3 ratai).

 

„Šakiai Classic“ yra plento dviračių lenktynės, kurios yra  vykdomos laikantis lenktynių nuostatų bei remiantis Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (toliau – UCI) reglamentais, Lietuvos dviračių sporto federacijos (toliau – LDSF) varžybų nuostatais.

 

Vertinimas ir apdovanojimai: buvo vertinami ir apdovanojami 1-3 vietos visų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai. Amžiaus grupių nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai. Visų distancijų komandos užėmusios 1-3 vietos buvo apdovanotos komandų taurėmis.

šsamesnė informacija: http://www.sakiaiclassic.lt/rezultatai/

 

Šakių JKSC informacija

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?