2018-05-21, pirmadienis, 04:36.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:02, leidžiasi 21:26, dienos ilgumas 16:24.

Projektas „Atrask save“ Šakiuose

2016-06-29, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Projektas „Atrask save“ Šakiuose

„Jaunimo garantijų iniciatyva – programa, kuria siekiama sumažinti jaunų bedarbių, nesimokančių, neaktyvių jaunuolių (NEET) skaičių, užtikrinant paslaugų, skirtų šiems jaunuoliams, prieinamumą, lankstumą, patrauklumą, taip pat motyvuoti jaunuolius naudotis siūlomomis paslaugomis. Tai yra, realia pagalba įgyjant asmeninių ir socialinių įgūdžių, pasirenkant profesiją, grįžtant į darbo rinką ar švietimo sistemą“.

 


Projektu „Atrask save“ siekiama kiekvienam niekur nedirbančiam ir nesimokančiam jaunam žmogui asmeniškai pasiūlyti atrasti save, jei reikia, įgyti profesiją ar kvalifikaciją, galbūt darbinės patirties, ir tokiu būdu padėti įsilieti į darbo rinką. Taip pat dalyviai galės dalyvauti savanoriškoje veikloje ar jaunimo motyvaciją integruotis į darbo rinką ar švietimo sistemą skatinančiose veiklose, kurios padės įgyti asmeninių, socialinių, profesinių kompetencijų, pasirengti sugrįžti į švietimo sistemą ar integruotis į darbo rinką.

 


Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.
Visus, norinčius prisijungti prie projekto veiklų ar pažįstančius 15–29 metų jaunuolių, kurie niekur nedirba, nesimoko, neregistruoti darbo biržoje ir nedalyvauja mokymuose.

 


Jūsų laukia Šakių rajono vietos JGI koordinatorė Kristina tel. 8 633 21159 el. p. jgikoordinatore.sakiai@gmail.com
 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?