2020-02-24, pirmadienis, 13:15.     Šiandien Šakiuose saulė teka 07:20, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 10:21.

Pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su šalies valstybės kontrole

Pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su šalies valstybės kontrole

Lapkričio 17 d. Šakių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atstovaujama Kontrolierės Astos Domeikienės, pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Lietuvos Respublikos Valstybės kontrole.

 

Savivaldybės  audito ir kontrolės tarnyba, kaip ir kitos 56 tarnybos, pasirašė susitarimą su LR Valstybės kontrole bendradarbiauti atliekant 2014 m. savivaldybių finansinius (teisėtumo) auditus. Institucija įsipareigojo dalintis profesine audito patirtimi, gerąja praktika, suderinti audito strategijas ir plėtoti bendradarbiavimą išorės auditų klausimais.  

 

 

Valstybės kontrolė, būdama aukščiausioji audito institucija ir teikdama išvadą Lietuvos Respublikos Seimui dėl Nacionalinio ataskaitų rinkinio, turi gauti užtikrinimą, kad savivaldybių konsoliduotųjų ataskaitų rinkinių auditai yra atlikti tinkamai ir kokybiškai. Savivaldybių kontrolieriai teikia savivaldybių taryboms išvadą dėl pateikto tvirtinti savivaldybės konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio, savivaldybės biudžeto ir turto naudojimo. Rengiant šią išvadą, būtina užtikrinti, kad finansinio teisėtumo audito metu buvo įvertintos visos savivaldybėje nustatytos klaidos ir pažeidimai. Todėl savivaldybių kontrolieriai turi naudotis ir Valstybės kontrolės auditorių atliktu darbu. Bendradarbiavimo susitarimas yra tokio rezultato garantas.

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt