2019-01-24, ketvirtadienis, 06:30.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Pasieniečių persekiotas girtų klaipėdiečių automobilis išvertė tvorą

2017-10-16, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
 Pasieniečių persekiotas girtų klaipėdiečių automobilis išvertė tvorą

Šakių rajone pasieniečiai penktadienio naktį persekiojo jiems nestojusį automobilį „Audi A6“, kuriuo spruko du neblaivūs klaipėdiečiai. Viename iš žvyrkelio posūkių vairuotojas nesuvaldė „Audi A6“, nulėkė nuo kelio ir išvertė pakelėje esančios sodybos tvorą.

 


Penktadienį apie 1 val. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pareigūnai Šakių rajono Slavikų kaimo ribose patikrinti stabdė automobilį „Audi A6“. Ši vieta yra prie pat sienos su Rusija.

 

Vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti ir pralėkė pro šalia tarnybinio visureigio šalikelėje stovėjusius pasieniečius. Šie bėglį nusivijo. Pliaupiant stipriam lietui tamsoje gaudynės truko apie 6 kilometrus. Žvyrkeliu lėkęs „Audi A6“ pasiekė Kidulių kaimą. Čia būta posūkio, kuriame vairuotojas nesuvaldė automobilio, nulėkė nuo kelio ir per pakelės krūmus trenkėsi į medinę sodybos tvorą. Ją sulaužęs „Audi A6“ sustojo.

 

Prisiviję pasieniečiai sulaikė iš mašinos išlipusius du vyrus. Jie neturėjo dokumentų. Nustatyta, kad nuo VSAT pareigūnų spruko 23-ejų ir 25-erių Klaipėdos gyventojai. Pasieniečiai iškart pamatė, kad jie girti. Jaunesniajam nustatytas 1,83 prom. girtumas, vyresniajam - 2,66 prom.

 

Sulaikymo metu jie pasieniečiams nesipriešino. Klaipėdiečius ir  „Audi A6“ VSAT pareigūnai perdavė į įvykio vietą iškviestiems Šakių policininkams. Šie išsiaiškins, kuris iš bėglių vairavo automobilį, taip pat atliks tyrimus dėl sugadinto turto ir dėl transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimų.

 

Savo ruožtu VSAT pareigūnai klaipėdiečius baus už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimus, nes jie pasienio ruože neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Be to, bėgliams teks atsakyti ir už nepaklusimą  pasieniečių reikalavimui sustabdyti automobilį.Archyvinė VSAT nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?