2020-05-30, šeštadienis, 14:57.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:50, leidžiasi 21:40, dienos ilgumas 16:49.

Pakeliauti po gamtą ir pasimokyti galite internetu

2020-04-08, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pakeliauti po gamtą ir pasimokyti galite internetu

Kadangi karantino metu tapo sudėtinga net saugiai pasivaikščioti, apsilankyti su vaikais gamtoje galite virtualiai. Be to, per tokias „išvykas“ vaikai ne tik susipažins su įvairiais gyvūnais ir augalais, bet ir išmoks rūšiuoti atliekas.

 

Ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinukams Aplinkos ministerija yra parengusi projektą „Gamtukai“. Svetainėje pateiktos užduotys pravers ir pedagogams, ir tėveliams.

 

Jaunųjų gamtos reindžerių platforma bus įdomi ne tik pradinukams, bet ir 11–14 metų vaikams. Čia užduotys suskirstytos pagal temas, o įveikęs užduotį jaunasis reindžeris gauna ženklelį. Kuo daugiau ženklelių – tuo aukštesnis lygis. Atlikęs 50 užduočių žaidėjas tampa vyriausiuoju reindžeriu.

 

Anglų kalbos besimokantiems arba norintiems pramokti vaikams bus įdomios ir užsienio kūrėjų parengtos užduotys. Pvz., „National Geographic“ svetainėje rūšiuoti atliekas moko beždžionėlė.

 

Mokslo žaidimų centro svetainėje taip pat daug lavinamųjų žaidimų – pradedant ekologija ir baigiant programavimu. Be to, žaidimai skirti įvairioms amžiaus grupėms, ne tik moksleiviams.

 

Tad jei pasiilgote gamtos ir neturite galimybių surengti „gyvąją pamoką“, išvyka į gamtą gali būti ir virtuali.

 

                                                                                                                Aplinkos apsaugos departamento informacija

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt