2019-11-19, antradienis, 09:08.     Šiandien Šakiuose saulė teka 07:57, leidžiasi 16:09, dienos ilgumas 8:11.

NKL aštuntfinalį „Zanavykas” pradėjo tvirta pergale prieš „Rasus“

2015-03-13, sakiuzanavykas.lt

Šakių „Zanavykas” NKL čempionate sužaidė pirmąsias aštuntfinalio serijos rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 89:75 (28:22, 19:19, 25:10, 17:24) nugalėjo Raseinių „Rasus” ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Raseinių krepšininkai 5:10, tačiau netrukus šakiečiai vis dažniau surado spragų varžovų gynyboje ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo lygus 12:12. Nors Giedrius Kurtinaitis taikliais baudos metimais vėl buvo išvedęs svečius į priekį 17:19, tačiau tada Justas Nausėdas ir Marijus Užupis smeigė po tritaškį, Tomas Urbonas pridėjo du taškus bei šeimininkai įgijo šešių taškų

persvarą 25:19. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai išsaugojo įgytą pranašumą – 28:22.

Antrajame kėlinyje Šakių krepšininkai ir toliau žaidė užtikrintai bei sužaidus dvi minutes pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 34:24. Svečiai sugebėjo dar kartą atsitiesti  ir sumažino deficitą iki šešių taškų – 47:41.

Trečiajame kėlinyje galingais dėjimais varžovų krepšį drebino Šarūnas Beniušis, prie jo taikliais metimais prisidėjo ir kiti komandos draugai bei šeimininkai įgijo triuškinančią persvarą 64:45. Tokią persvarą zanavykai išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 72:51.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nekėlė baltos vėliavos ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes sumažino savo deficitą iki dvylikos taškų 72:60. Edo Nickaus laiku paprašyta minutės pertraukėlė vėl sustygiavo auklėtinių žaidimą. Šakiečiai surengė dar vieną spurtą ir pabėgo nepavejamai (80:60). Nors paskutinėmis minutėmis Raseinių krepšininkai sumažino deficitą, tačiau „Zanavyko” komanda pirmose aštuntfinalio rungtynėse šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 89:75.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Vingelis – 16, Paulius Malašauskas – 15 (4/5 dvit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 14 (7/8 dvit., 12 atk. kam., 22 naud. bal.), Marijus Užupis – 13 (3/4 trit., 7 atk. kam., 17 naud. bal.), Paulius Beliavičius – 12 (5 rez. perd.)

Raseinių „Rasai”: Karolis Guščikas ir Giedrius Kurtinaitis – po 14, Gediminas Butkus, Valdemaras Savostjanovas ir Darius Marcinkevičius – po 10.

Antras aštuntfinalio serijos rungtynes Šakių „Zanavykas” žais kovo 14 dieną, šeštadienį, Raseiniuose, rungtynių pradžia 16.00 val.