2019-01-24, ketvirtadienis, 06:03.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Muzikuojančių šeimų festivalyje puikiai pasirodė Zanavykai

2017-09-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Muzikuojančių šeimų festivalyje puikiai pasirodė Zanavykai

Sekmadienį Vilniuje, Balio Dvariono dešimtmetės mokyklos salėje, vyko baigiamasis muzikuojančių šeimų  festivalis „Gaidų pynė“, kuriame pasirodė daugiau kaip 30 šeimyninių ansamblių iš visos Lietuvos. Festivalyje dalyvavo ir puikiai pasirodė ir mūsų rajono atstovai -Mamų ir dukrų kvartetas bei Adomaičių šeimyna. Kvartetas pelnė antrą vietą. Muzikuojančias šeimynas pasveikino ir rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.

 

Pasak organizatorių, ši graži šventė skirta stiprinti šeimos reikšmės suvokimą asmens ir visuomenės gyvenime, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, atgaivinti Lietuvoje namų muzikavimo tradiciją ir paskatinti šeimos narius muzikuoti drauge.

 

Pirmoji Muzikuojančių šeimų šventinių varžytuvių „Gaidų pynė 2017“ renginių banga per visą Lietuvą nuvilnijo dar gegužės mėnesį. Tai – dalyvių perklausų etapas, kuris vyko Kaune, Panevėžyje, Palangoje ir Vilniuje. Perklausose pasirodė net 35 muzikuojančių šeimų ansambliai iš visos Lietuvos. Tarptautinė šeimos diena – gegužės 15-oji- paminėta koncertu Kauno valstybinėje filharmonijoje, kuriame dalyvavo praėjusių metų festivalio „Gaidų pynė“ laureatai ir profesionalios muzikuojančios šeimos.


Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?