2020-05-30, šeštadienis, 13:48.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:50, leidžiasi 21:40, dienos ilgumas 16:49.

Kviečiame dalyvauti Nacionalinėje karjeros savaitėje

2015-11-03, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Kviečiame dalyvauti Nacionalinėje karjeros savaitėje

Profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?“ š. m. lapkričio 23-27 d. pasiūlė Lietuvos mokykloms surengti Nacionalinę karjeros savaitę.Savo renginiais prie jos nutarė prisijungti ir Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo  darbo centro  skyrius. Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

 

 

 

Nacionalinės karjeros savaitės tikslas – supažindinti mokinius su profesijų įvairove ir taip juos paskatinti dar mokykloje pradėti ruoštis sėkmingai karjerai, na , o kad tai daryti tikslinga, rodo ir tyrimai. Juk tik ketvirtadalis (25%) abiturientų tvirtai žino, ką norėtų studijuoti, likusieji, deja, būsimąsias profesijas renkasi kone atsitiktinai.

 

 

Ar prisimenate save, stovintį karjeros pasirinkimo kryžkelėje? Sprendimas nelengvas, o kartu ir nulemiantis gyvenimo kelią. Juk dažnai net nesusimąstome, kad mokiniai, kurie mokyklos suole turi pasirinkti ateities profesiją, net neįsivaizduoja, kokias užduotis turi atlikti skirtingų specialybių atstovai ir kokiu keliu eiti norint tapti darbo rinkoje reikalingu specialistu.

 

 

Ateinant į pagalbą mokiniams Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyrius prisideda prie šios iniciatyvos ir kviečia mokinius į renginius mokiniams planuojant karjerą.

 

 

 

Daugiau informacijos čia  arba Šakių jaunimo darbo centre: Gimnazijos g. 7A, tel. (8  345) 60 775.

 

 

 

 

Lietuvos darbo biržos informacija

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt