2018-11-15, ketvirtadienis, 04:07.     Šiandien Šakiuose saulė teka 07:50, leidžiasi 16:14, dienos ilgumas 8:24.

Kelių policija informuoja apie lapkričio mėnesį vykdomas prevencijos priemones

2018-10-30, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelių policija informuoja apie lapkričio mėnesį vykdomas prevencijos priemones

Iki lapkričio 5 d. - kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais, kontrolė, pėsčiųjų pareigų ir reikalavimų, susijusių su dviračių vairuotojais, kontrolė.

 

Lapkričio 1-4 d. - kontroliuojamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimas, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos laikymasis.

 

Lapkričio 1-4 d. - kontroliuojamas leistinas važiavimo greitis, išaiškinami bei kontroliuojami pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai.

 

Lapkričio 1-5 d. kontroliuojamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, išaiškinimas ir kontrolė.

 

Lapkričio 5-11 d. kontroliuojama transportų priemonių techninė būklė (ypatingas dėmesys bus skiriamas motorinėms transporto priemonėms ir jų priekaboms, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui.

 

Lapkričio 9-19 d. - kontroliuojamas leistinas važiavimo greitis, išaiškinami bei kontroliuojami pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai.

 

Lapkričio 12-18 d. - kontroliuojamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimas, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos laikymasis.

 

Lapkričio 20-30 d. - kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais, kontrolė, pėsčiųjų pareigų ir reikalavimų, susijusių su dviračių vairuotojais, kontrolė.

 

Lapkričio 26-29 d. - kontroliuojamas leistinas važiavimo greitis, išaiškinami bei kontroliuojami pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai.

 

Lapkričio 27-gruodžio 7 d. - bus vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis bei vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti.

 

Lapkričio 1-30 d. - tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami motociklų, mopedų, jaunų vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

 

Policija primena, kad transporto priemonių greitis kontroliuojamas nuolat, pareigūnai tai atlieka ir žymėtuose, ir nežymėtuose policijos automobiliuose. Atidžiai įvertinkite kelių būklę, ypač atidūs būkite esant nepalankioms oro sąlygoms. Neviršykite leistino greičio, taip apsaugosite ir save, ir kitus eismo dalyvius.

 

Marijampolės apskrities policija prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti prie vairo arba nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112. POLICIJA OPERATVIAI REAGUOJA Į KIEKVIENĄ GYVENTOJŲ PRANEŠIMĄ APIE NEBLAIVIUS AR NESAUGIAI MANEVRUOJANČIUS VAIRUOTOJUS. 85-90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, netrukus surandama, patikrinama arba sulaikoma.

 

                                                                                        Marijampolės apskri. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

 

 


 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?