2018-05-25, penktadienis, 21:37.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:56, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:35.

Judėjimo sveikatos labui dienos proga vienu ritmu judėjo trijų savivaldybių gyventojai - tarp jų ir Šakiai (Nuotraukos)

2017-05-17, paskelbė eLengvai pranešimai
Judėjimo sveikatos labui dienos proga vienu ritmu judėjo trijų savivaldybių gyventojai - tarp jų ir Šakiai (Nuotraukos)

Pirmą kartą savo veiklos istorijoje Marijampolės savivaldybės, Šakių rajono savivaldybės ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurai iniciavo bendrą renginį – Judėjimo sveikatos labui dienos paminėjimui skirtą dviračių žygį.


Renginio tikslas – skatinti gyventojų fizinį aktyvumą.

 

Gegužės 13 dieną iš visų trijų savivaldybių pajudėjo dviračių entuziastai, kurie susitiko tarpiniame taške – Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijos stadione.

 

Iš viso renginyje dalyvavo apie 100 dalyvių, susirinkusius pasveikino LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Juozas Oleka, visų savivaldybių Visuomenės sveikatos biurų vadovai.

 

Renginio dalyviai stebėjo įspūdingą akrobatinio dviračių sporto grupės „Green Trials“ iš Latvijos pasirodymą, turėjo galimybę dalyvauti sportinėse varžybose, buvo vaišinami koše.

 

Renginio metu apdovanoti varžybų nugalėtojai ir kiekvienoje savivaldybėje judėjimą dviračiais aktyviai propaguojantys asmenys, beje, visi dalyvavę ir šiame dviračių žygyje: dviračių klubo „Mano velo“ prezidentė Rasa Sorakienė bei šio klubo narys Darius Petruškevičius iš Marijampolės, Vilkaviškio dviračių sporto klubo „Aira“ vadovas Artūras Žemaitaitis iš Vilkaviškio ir Sporto ir laisvalaikio klubas "Vėjas" prezidentas Mindaugas Balčiūnas iš Šakių.

 

Jauniausias dviračių žygio dalyvis, savo jėgomis sėkmingai įveikęs 60 km trasą, – Pijus Žemaitaitis iš Marijampolės, važiavęs su savo tėčiu, kuris teigia, kad judėjimas – jų šeimos gyvenimo būdas.

 

Renginio iniciatoriai dėkoja kitiems organizatoriams ir partneriams, padėjusiems šį žygį įgyvendinti, dėkoja žygio dalyviams ir dar kartą visiems primena, jog važiavimas dviračiu padeda saugoti ir stiprinti sveikatą, kurti naujus socialinius ryšius su kitais aktyvų gyvenimo būdą praktikuojančiais asmenimis, kad tai yra būdas prasmingai leisti laisvalaikį, be to – galimybė tausoti aplinką dviračiu pakeičiant motorines transporto priemones.
Judėkime ir būkime sveiki!

 

Informaciją parengė
Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?