2018-02-22, ketvirtadienis, 17:05.     Šiandien Šakiuose saulė teka 07:23, leidžiasi 17:39, dienos ilgumas 10:15.

Eismo sąlygas sunkina snygis ir plikledis! Vairuokite atsargiai! (1)

2018-02-06, paskelbė www. eismoinfo.lt
Eismo sąlygas sunkina snygis ir plikledis! Vairuokite atsargiai!

Didžiojoje šalies dalyje dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos sniego sluoksniu, vietomis provėžotos. Vakarų ir pietvakarių Lietuvoje ant kelių dangų susiformavo plikledis. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį.

 

Oro temperatūra nuo 5 iki 10 laipsnių šalčio.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 4,95 km (nuo 2,0 iki 6,95 km), išlieka 81 cm. VĮ „Kelių priežiūra“ Klaipėdos padalinys nustojo kelti transporto priemones vandens lygiui pakilus iki 80 cm. Perkėlimo klausimus sprendžia Šilutės rajono savivaldybė, kuri paskelbė ekstremalią situaciją.

 

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur numatomas snygis. Vietomis formuosis plikledis. Vėjas vakarinių krypčių, 6-11 m/s, pajūryje gūsiai iki 15 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 2 iki 7 laipsnių šalčio, pajūryje iki 1 laipsnio šalčio.


 

 
 

Contact form

 

ANITA GERARD 2018-02-06 23:19:22 IP: 197.210.44.60

paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?